بازدید معاون عمرانی استاندار از شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان

دسته بندی: خبر
logo 08 اسفند، 1400
logo 1 دیدگاه
دکتر رضا علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با حضور در پارک علم و فناوری در جمع تیم هسته وب ایرانیان شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان حضور یافت .
بازدید معاون عمرانی استاندار از شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان

دکتر رضا علیخانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با حضور در پارک علم و فناوری در جمع تیم هسته وب ایرانیان شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیتها و اقدامات ارزشمند جوانان و نخبگان فعال در این مجموعه قرار گرفت .


وی از مدیر شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان به عنوان مدیری هوشمند و دلسوز یاد کرد و ابراز امیدواری نمود تا فعالیتها و اقدامات این شرکت موفق روزبروز توسعه بیشتری یابد. 


در این بازدید مهندس سید بهرام سیادتی گزارش از برنامه ها و فعالیتهای شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان ارائه نمود و گفت: استقبال جوانان فرهیخته برای حضور در جمع هسته وب ایرانیان ما را با چالش کمبود فضا روبرو نموده است و اگر در این زمینه مساعدت صورت گیرد تعداد بیشتری از جوانان جذب این شرکت خواهند شد 


سیادتی تاکید کرد : این مجموعه که از سال ۱۳۸۵ شروع به کار کرده شرکتی پیشرو و کارآفرین است که در زمینه ارائه خدمات در حوزه‌های وب ، اپلیکیشن ، تحلیل داده، بازی سازی و تولیدمحتوا فعالیت می نماید.


در این بازدید معاون استاندار مازندران را دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران همراهی می کرد.

ارسال دیدگاه
نام خانوادگی
ایمیل
متن دیدگاه
ارسال دیدگاه loding
دیدگاه ها
1
امیر حیدری 04 اسفند، 1400
خیلی هم عالی