o
خدمات توسعه وب و نرم افزار برای هر کسب و کار
چه نیاز به ایجاد یک برنامه سفارشی در Solidity و ReactJS داشته باشید یا یک وب سایت کاملاً واکنش گرا و حرفه ای با لاراول، ما فقط یک تماس با شما فاصله داریم!
شروع یک کار حرفه ای با یک تیم حرفه ای!
ما یک تیم حرفه‌ای هستیم که به رضایت مشتری با ارائه محصولات باکیفیت اهمیت می‌دهیم. به همین دلیل است که بیش از 90٪ از مشتریان ما با خوشحالی، ما را به دیگران توصیه می کنند. ما در هسته وب بیش از ۹۰۰ پروژه موفق برای کشورهای متفاوت انجام داده ایم و شناخت کامل نسبت به بازار و خصوصا بازار ارزهای دیجیتال را داریم. هر آن چیزی که شما فکرش را بکنید قابل اجراست و هسته وب این توانایی را دارد تا افکار شما را به واقعیت تبدیل کند.
IR
طرز فکر مشاوره
IR
شفافیت هزینه
IR
گسترش تیم
img
داشتن یک تیم خوب و با تجربه باعث موفقیت در هر کسب و کاری است. تیم وب با تکیه بر تجربیات ، دانش و تکنیک کار خود را از سال 1385 آغاز کرد و شامل بهترین و حرفه‌ای ترین برنامه‌نویسان می‌باشد.
ارائه خدمات حرفه ای طراحی سایت شامل:
دیزاین گرافیکی بر اساس زبان متریال دیزاین
پیاده سازی قالب سایت با جدیدترین تکنولوژی ها مانند
tailwind و alpinejs
برنامه نویسی با فریم ورک قدرتمند لاراول و زبان
طراحی و پیاده سازی پایگاه داده های SQL , NoSQL , Neo4j
img

امروزه تولید محتوا نقش به‌سزایی در روند کاری صاحبان کسب وکار دارد. تیم محتوای وبکور به کمک کادری باتجربه و حرفه‌ای در زمینه تولید مقالات، ویدیو و تصویر فعالیت می‌کند.
محتوا در واقع اطلاعات و تجربه ای است که متخصص از آن استفاده می‌کند تا محتوایی تاثیرگذار داشته باشد و تیم تولید محتوای ما یکی از گزینه‌هایی است که در این زمینه به خوبی فعالیت می‌کند. هدف تیم ما از تولید محتوا صرفاً رضایت کارفرما نمی‌باشد بلکه سعی ما بر این است که مخاطبین خود را راضی نگه داریم.
img
 
بازی های ویدیویی یک سرگرمی فراگیر  و بخشی جدایی ناپذیر در زندگی کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان است.   
 
از  آنجایی که بازی سازی یک امر پیچیده با ابعاد گسترده می‌باشد که نیاز به دانش درزمینه های برنامه‌نویسی، هنر، انیمیشن، داستان نویسی، طراحی کاراکتر و صحنه و ابعاد گوناگون دیگر می باشد، تیم بازی سازی وبکور شامل افرادی با تجربه و توانا دارای رزومه قوی درتمامی زمینه های مذکور می باشد که با تبادل توانایی و انجام کار گروهی درزمینه ساخت بازی و القای ارزش های اخلاقی به همراه هیجانات مناسب بازی های رایانه ای، در حال فعالیت می باشد.
 
در  هنر بازی سازی، بازی با تمرکز بر چهارحوزه‌ اصلی:
شناختی، انگیزشی، عاطفی و اجتماعی  با ادغام بینش های توسعه ای، مثبت روانشناسی اجتماعی و همچنین روانشناسی رسانه، مکانیسم‌هایی را ارائه می کند که توسط آن بازی های ویدیویی جنبه های روانی-اجتماعی در دنیای واقعی را تقویت می کنند.
هدف ما به عنوان تیم بازی سازی ارائه ارزش های اخلاقی برای الهام بخشیدن به جامعه و ایجاد سلامت روان می باشد که از طریق بازی سازی به صورت ناخوداگاه تا حد زیادی به ذهن بازیکن القاء میشود.
img

تیم توسعه دهندگان اپلیکیشن شرکت وبکور در تلاش‌اند با ارائه خدمات حرفه ائی،طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های پویا ویژه گوشی های هوشمند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی مانند: فریم ورک ReactNative و زبان JavaScript، طراحی بر مبنای برترین استاندارد های بین المللی ویژه سیستم عامل android و ios صورت می‌گیرد که منجر به تولید یک محصول به روز و کاملا حرفه ایی می گردد.

img
جهانی که در آن زندگی میکنیمجهانی مملو از داده های نامنظم است. انتخاب، پردازش و مدل سازی این داده ها برای کشف الگوهای منظم مبنی بر دانش ریاضیات، احتمالات و برنامه نویسی بر عهده‌ی تیم ما می‌باشد. تیم ما در وب‌کور از حجم وسیعی از داده های بی معنی "دانش " می سازد.
img
نحوه کار ما با محصول نرم افزاری شما
وقتی شما محصولی را سفارش می دهید مجموعه ای از کارها برای تولید محصول شما انجام خواهد شد. چارت کامل پروسه تولید محصول شما از برنامه ریزی تا اجرا و پشتیبانی همانند الگو زیر است.
۱
بررسی و برنامه ریزی
۲
طراحی و UX
۳
توسعه / یکپارچه سازی
۴
تست و کنترل کیفیت
۵
اجرا
۶
نگهداری
گواهینامه ها آنها به ما اعتماد دارند