سیادتی مدیر هسته وب ایرانیان: بازسازی عتبات عالیات وظیفه همه است

دسته بندی: خبر
logo 01 اردیبهشت، 1401
logo 0 دیدگاه
مدیر هسته وب ایرانیان در نشست با مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان، بازسازی عتبات عالیات را وظیفه همه دانست و بر همکاری همه جانبه شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان در جهت تقویت فعالیتهای فرهنگی و ارائه خدمات فناوری در این حوزه تاکید نمود.
سیادتی مدیر هسته وب ایرانیان:  بازسازی عتبات عالیات وظیفه همه است

سید بهرام سیادتی مردم مازندران را دلداده و عاشق اهل بیت علیهم السلام خواند و گفت : ارائه خدمات الکترونیکی با تهیه اپلیکیشن های مناسب و کاربردی می تواند کمک بزرگی به زائران اربعین حسینی نماید و شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان تلاش می کند با بکارگیری برنامه نویسان مجرب و متخصص زمینه لازم ساخت اپلیکیشن را مهیا نماید .
وی تاکید کرد : بهره گیری از سیستم مکانیاب برای معرفی و شناسایی موکب های مستقر در ایام اربعین و ارائه خدمات مورد نیاز زائرین از جمله اهداف تهیه این اپلیکیشن خواهد بود و هسته وب ایرانیان این خدمات را به صورت رایگان در اختیار ستاد بازسازی قرار خواهد داد.
در این نشست محمد حسن اصغری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان از نگاه فرهنگی و ابتکار مدیریت هسته وب ایرانیان تشکر نمود و گفت : استان مازندران جزء 4 استان برترکشور در حوزه بازسازی عتبات عالیات است و در راستای تحقق برنامه های ستاد  بیش از 1000 نفر به صورت داوطلبانه و صلواتی فعالیت می نمایند .
وی تهیه اپلیکیشن مناسب و حرفه ای برای جذب کمکهای مردمی و ارائه خدمات لازم در ایام اربعین برای زائران را اقدامی ارزشمند و راهگشا دانست و تاکید کرد: مطمئنا با تهیه نرم افزارهای کاربردی و برقراری ارتباطات مناسب می توان فعالیتها و اقدامات را ساماندهی کرد و خدمات بهتر و بیشتری ارائه نمود .

ارسال دیدگاه
نام خانوادگی
ایمیل
متن دیدگاه
ارسال دیدگاه loding
دیدگاه ها
0