بازدید استاندار مازندران از شرکت های دانش بنیان

دسته بندی: خبر
logo 19 اردیبهشت، 1401
logo 0 دیدگاه
استاندار مازندران در بازدید از شرکت های دانش بنیانتلاش های مسئولان و متخصصان شرکت های دانش بنیان قابل تقدیر است
بازدید استاندار مازندران از شرکت های دانش بنیان

سید محمود حسینی پور، استاندار مازندران در حاشیه بازدید از شرکتهای دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری بر ضرورت توسعه و حمایت از شرکت های دانش بنیان در راستای فرمان رهبری معظم انقلاب تاکید کرد و گفت : توسعه و پیشرفت اقتصادی استان بدون پایه دانش و گام های علمی امکان پذیر نیست و پیرو منویات مقام معظم رهبری امسال همت خود را در راستای افزایش اشتغال نخبگان و فناوران مازندرانی در شرکت های دانش بنیان بکار خواهیم برد.
حسینی پور افزود : آمادگی کامل داریم در همکاری با مجموعه‌ بزرگ دانش‌بنیان کشور به ویژه در بخش‌های کشاورزی و گردشگری زمینه اشتغال خیل عظیم نیروی متخصص استان را فراهم کنیم.
وی  تلاش های مسئولان و متخصصان شرکت های دانش بنیان را قابل تقدیر دانست و اعلام آمادگی استان مازندران را جهت حمایت از محصولات دانش بنیان اعلام نمود.
استاندار مازندران در بازدید از یکی دیگر از شرکت‌های دانش بنیان ، ایجاد پنجره واحد الکترونیکی خدمات دولتی ضروری خواند و تصریح نمود : برای برچیدن زمینه‌های فساد در استان باید تمام مجوزهای دولتی در اتاق شیشه‌ای قرار گیرد و در این زمینه نیازمند همکاری دانش بنیان ها هستیم.
استاندار مازندران همچنین در بازدید از هسته وب ایرانیان نقش شرکتهای دانش بنیان در اشتغال زایی و کاهش بیکاری را بسیار مهم خواند و ابراز امیدواری نمود فعالیتهای دانش بنیان در استان توسعه یابد .
در پایان این بازدید استاندار مازندران دستور داد در سریع‌ترین زمان ممکن کارگروه مشترکی برای احصاء ظرفیت‌های استان مازندران و تقویت زمینه‌های همکاری شرکت‌های دانش بنیان در سطح استان فراهم گردد.

ارسال دیدگاه
نام خانوادگی
ایمیل
متن دیدگاه
ارسال دیدگاه loding
دیدگاه ها
0