کاروان زیر سایه خورشید در هسته وب ایرانیان

دسته بندی: خبر
logo 28 مرداد، 1402
logo 0 دیدگاه
همزمان با دهه کرامت و ایام ولادت با سعادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) کاروان زیر سایه خورشید در هسته وب ایرانیان در پارک علم و فناوری مازندران حضور یافتند.در این حضور معنوی و سرشار از عطر رضوی سید بهرام سیادتی مدیرعامل شرکت ایده گستران هوشمند طبرستان طی سخنانی عشق و ارادت مازندرانی ها را به حضرت امام رضا(ع) غیر قابل وصف خواند و از سفر کارکنان شرکت به مشهد مقدس و حرم رضوی خبر داد.
کاروان زیر سایه خورشید در هسته وب ایرانیان

وی حضور کاروان خورشید را در هسته وب ایرانیان افتخاری بزرگ و سرشار از معنویت و برکت خواند و از خادمان حرم رضوی به پاس حضور ارزشمندشان در شرکت تقدیر و تشکر نمود.
سیادتی ایام ولادت با سعادت امام رئوف و مهربان حضرت امام رضا(ع) و کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) را تبریک و تهنیت گفت و ابراز امیدواری نمود تا جوانان عزیز با بهره گیری از سنت و سیره و سبک زندگی اهل بیت علیهم السلام در مسیر سعادت و هدایت گام بردارند.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین نصیری از خدام حرم رضوی و کارشناسان معارف اسلامی طی سخنانی از عشق و ارادت و محبت نسبت به اولیاء و اهل بیت و ائمه اطهار به عنوان نعمت و الطاف بی پایان و با فضیلت ترین و کامل ترین نعمت یاد کرد و گفت: عاشقان و جوانان والامقام و ارزشمند مایه افتخار جامعه هستند و این دلهای عاشق و مرید اهل  بیت (ع) بسیار ارزشمند است.
وی تاکید کرد : اگر حقیقت ولایت و بستر هدایت الهی را بهتر درک کنیم و مسیر را بشناسیم اتفاقات بسیار خوبی در زندگی خواهد افتاد. 
نصیری با اشاره به اینکه مفهوم ارزشمند ولایت الهی مسیر اصلی سعادت و هدایت است افزود : امام رضا (ع) مقوله امامت و ولایت الهی را اصلی ترین مسئله حیات بشر می دانند زیرا امامت رکن دیانت و اساس سعادت انسان است.
در ادامه این مراسم یکی از خادمان حرم رضوی صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع) را قرائت و با دو بیتی زیر در وصف ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع) مولودی خواند :
به گنبد حرم حضرت رضا(ع) صلوات
به جلوه نظر حضرت رضا(ع) صلوات
ز گرمی نفسش مرده زنده خواهد شد
به معجزات دم حضرت رضا(ع) صلوات

ارسال دیدگاه
نام خانوادگی
ایمیل
متن دیدگاه
ارسال دیدگاه loding
دیدگاه ها
0